Medycyna estetyczna

Serwis na temat operacji plastycznych

Nikt nie przeczy temu, że wydatne i pełne usta to jeden z najbardziej zmysłowych elementów kobiecej urody. Niestety tak się składa, że nie każda z natura obdarzyła tak hojnie. Tym mniej szczęśliwym posiadaczkom równie pięknych, ale mniejszych ust z pomocą przychodzi nowoczesna medycyna estetyczna. Takie zabiegi pozwalają w skuteczny, mało inwazyjny i niezwykle bezpieczny sposób poprawić to i owo.

Dużo kobiet boi się takich zabiegów myśląc, zresztą zupełnie niepotrzebnie, że będą potem wyglądać nienaturalnie, jak jakieś „cyborgi”.

Medycyna estetyczna, a powiększanie ust

Tak naprawdę można poprawić w delikatny i subtelny sposób urodę i nie wyglądać sztucznie. Oczywiście duży udział w tym sukcesie ma dobry lekarz i przede wszystkim zdrowy rozsądek. Korzystając z takiego połączenia na pewno zyskamy świetny efekt- który nie tylko doda nam uroku, ale przede wszystkim nas nie oszpeci.

Medycyna estetyczna w ostatnim czasie bardzo się rozwinęła. Dzięki użyciu nowych technik i najnowszym preparatom powiększone usta mogą wyglądać apetycznie i bardziej kobieco i co najważniejsze, cały czas naturalnie.

Preparat JUVÉDERM VOLIFT

Preparat ten jest jednym z najnowszych na rynku medycyny estetycznej. Jest on niezwykle miękki i wykorzystuje technologię Vycross. Zapewnia on naturalne efekty na rok do półtora roku. Występuje w żelowej postaci i ma gładką konsystencję, która umożliwia uzyskanie naturalnego wyglądu.

Na czym polega technologia VYCROSS? 

Technologia ta opiera się na zastosowaniu unikalnej i jednocześnie opatentowanej kombinacji dwóch rodzajów kwasu hialuronowego tj. o wysokiej i niskiej masie cząsteczkowej. Taka kombinacja  zwiększa stopień usieciowania jego łańcuchów, a co za tym idzie lepsze usieciowanie pozwala na zastosowanie kwasu hialuronowego o mniejszym stężeniu przy zachowaniu jego doskonałych zdolności wypełniających, jak również ograniczeniu obrzęku.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg trwa około 40 min do godziny. Co ciekawe, preparat o którym mowa sam w sobie ma już znieczulenie. Powoduje to znacznie lepszy komfort i zmniejszenie bólu podczas iniekcji. Oczywiście przed samym zabiegiem całe usta dodatkowo pokrywane są znieczulającą maścią. Oczywiście można odczuwać ból w postaci ukłuć, ale jest on naprawdę niewielki i z całą pewnością do zniesienia.

Chwile po zabiegu

Po tego typu zabiegach zawsze pojawia się obrzęk. Może on utrzymywać się tylko w dniu zabiegu, albo jeszcze kilka dni po. U niektórych pojawiają się również  drobne siniaki, czy krwiaki. Oczywiście to wszystko jest kwestią indywidualną. Każdy organizm inaczej reaguje na tego typu zabiegi.

 

LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You Might Also Like